Czy rezerwacja jest konieczna?
Nie ma konieczności rezerwacji toru. Chyba, że planujesz zorganizować imprezę firmową, urodzinową, wieczór kawalerski itp. wtedy wymagana jest rezerwacja terminu imprezy.
Jaka jest cena i czas przejazdów?
Cennik oraz długość przejażdżek znajduje się na stronie cennika (klik).
Jakie są godziny otwarcia?

Poniedziałek – czwartek: 16:00 – 20:00
Piątek: 16:00 – 21:00
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela: 11:00 – 20:00

To są gokarty spalinowe czy elektryczne?

Gokarty, którymi dysponujemy są gokartami elektrycznymi. Dzięki czemu nie emitują one szkodliwych spalin, anie nie wytwarzają głośnego hałasu. 

Kto może driftować?
Każdy kto tylko ma ochotę. Mamy trzy rodzaje pojazdów dla dorosłych, natolatków i dzieci - szczegółowa specyfikacja pojazdów dostępna tutaj. Nie mamy górnej granicy wiekowej, więc z dorosłych może przyjść każdy. Pojazdy dla dzieci odpowiednie są od 4 roku życia.
Czy są jakieś zabezpieczenia?
Każdy z uczestników otrzymuje jednorazowy czepek higieniczny oraz zabezpieczający kask. Dzieci dodatkowo otrzymują ochraniacze na kolana i łokcie. Dodatkowo na torze zawsze jest co najmniej jeden opiekun.
Nie mam 18 lat co wtedy?
Osoby w wieku od 4 do 15 roku życia mogą korzystać z toru będąc w obecności swojego opiekuna lub osoby pełnoletniej, która sprawuje nad nią opiekę. Między 16, a 17 rokiem życia można korzystać z toru do driftowania mając ze sobą pisemną zgodę opiekuna.
Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się!